Payson Checkout (2.0.4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Theme
it: Tema

en: Optional
it: Opzionale

en: Completed
it: Completato

en: Authorization
it: Autorizzazione

en: Currency code
it: Codice valuta

en: Log notifications with the full IPN during validation and processing (used for debugging).
it: Scrivi nel log le notifiche con i dati IPN integrali durante la validazione e l'elaborazione (usare per il debug).
