Payson Checkout (2.0.4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Theme
pl: Skórka

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Completed
pl: Zakończone

en: Live
pl: Na żywo

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: Currency code
pl: Kod waluty

en: Order not found.
pl: Zamówienie nie znalezione
