Payson Checkout (2.0.4) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Theme
ru: Тема

en: Optional
ru: Необязательно

en: Completed
ru: Завершено

en: Live
ru: Действующий

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Authorization
ru: Авторизация

en: Currency code
ru: Код валюты

en: Order not found.
ru: Заказ не найден.

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)
