Payson Checkout (2.0.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Theme
ro: Temă

en: Optional
ro: Opțional

en: Completed
ro: Finalizată

en: Currency code
ro: Cod monedă

en: You have canceled checkout at @gateway but may resume the checkout process here when you are ready.
ro: Ați anulat verificarea la @gateway, dar puteți relua procesul de finalizare a plății atunci când sunteți gata.
