PayU Donations (1.3.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
