PayU Donations (1.3.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: توضیحات

en: Currency
fa: واحد پول

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Amount
fa: مقدار

en: Payment
fa: پرداخت

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Production
fa: محصولات

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Remote ID
fa: شناسه‌ی راه دور
