PayU Donations (1.3.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Currency
hr: Valuta

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Amount
hr: Iznos

en: Authored on
hr: Izrađeno
