PayU Donations (1.3.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Authored on
jv: Ditulis nang
