PayU Donations (1.3.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Currency
sv: Valuta

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Amount
sv: Belopp

en: Payment
sv: Betalning

en: Authored on
sv: Författad

en: Production
sv: Produktion

en: Changed
sv: Ändrad

en: Sandbox
sv: Sandlåda
