PayU Donations (1.3.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
