Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Type
eo: Tipo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Parent
eo: Patro

en: Import
eo: Importu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: - All -
eo: - Ĉio -
