Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Type
et: Liik

en: On
et: Sees

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Parent
et: Vanem

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: Off
et: Väljas

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Tabs
et: Sakid

en: - Select -
et: - Vali -

en: Target
et: Siht

en: - All -
et: - Kõik -
