Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Type
gl: Tipo

en: On
gl: Activo

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Parent
gl: Pai

en: Import
gl: Importar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Off
gl: Desactivado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Target
gl: Destino

en: - All -
gl: - Todo -
