Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Body
ar: المتن

en: Type
ar: النوع

en: On
ar: في

en: Tag
ar: وسم

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Parent
ar: الأب

en: Import
ar: استيراد

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Off
ar: إيقاف

en: Filter
ar: انتقاء

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Target
ar: الهدف

en: - All -
ar: - الكل -
