Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Parent
ast: Padre

en: Import
ast: Importar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Filter
ast: Filtru
