Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Type
az: Növ

en: On
az: Aktiv

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Parent
az: Valideyn

en: Import
az: İmport

en: ID
az: İD

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Tabs
az: Tablar

en: Target
az: Hədəf

en: - All -
az: - Hamısı -
