Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Body
bn: কাঠামো

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Image
bn: ছবি

en: Import
bn: আমদানী

en: Filter
bn: ফিল্টার
