Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Type
bo: རིགས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: - All -
bo: - ཡོངས-
