Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Parent
bs: Roditelj

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Tabs
bs: Tabovi
