Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Body
cs: Text

en: Type
cs: Typ

en: On
cs: Zapnuto

en: Tag
cs: Štítek

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Label
cs: Popisek

en: Off
cs: Vypnuto

en: Filter
cs: Filtr

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Tabs
cs: Záložky

en: Target
cs: Cíl

en: Filter by type
cs: Filtr podle typu

en: - All -
cs: - Vše -

en: No label
cs: Žádný popisek
