Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Parent
da: Overordnet element

en: Import
da: Importér

en: Label
da: Etiket

en: CSV File
da: CSV-fil

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Delete Selected
da: Slet valgte

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Tabs
da: Faner

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Target
da: Mål

en: Filter by type
da: Filtrér på type

en: Accordion
da: Foldud menu

en: - All -
da: - Alle -

en: Import Nodes
da: Importér indholdselementer
