Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Body
eu: Gorputza

en: Type
eu: Mota

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Tabs
eu: Fitxak

en: - All -
eu: - Dena -
