Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Body
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: On
fi: Käytössä

en: Tag
fi: Tagi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Parent
fi: Isäntä

en: Import
fi: Tuo

en: Label
fi: Tunnus

en: Off
fi: Pois päältä

en: Filter
fi: Suodatus

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Target
fi: Kohde

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: No label
fi: Ei etikettiä
