Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: On
gu: ચાલુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
