Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Body
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: On
he: פעיל

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Parent
he: אב

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: Off
he: כבוי

en: Filter
he: סינון

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Tabs
he: לשוניות

en: - All -
he: - הכל -
