Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: On
hr: Uključi

en: Tag
hr: Oznaka

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Parent
hr: Nadređen

en: Import
hr: Uvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici
