Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: On
ht: Ouvè

en: Image
ht: Imaj

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: - All -
ht: - Tout -
