Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Type
it: Tipo

en: On
it: Acceso

en: Tag
it: Etichetta

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Parent
it: Genitore

en: Import
it: Importa

en: Label
it: Etichetta

en: Off
it: Spento

en: Filter
it: Filtra

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Delete Selected
it: Elimina i selezionati

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Tabs
it: Schede

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: - All -
it: - Tutto -

en: Paragraphs
it: Paragrafi
