Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Body
ja: 本文

en: Type
ja: タイプ

en: On
ja: オン

en: Tag
ja: タグ

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Parent
ja: 親

en: Import
ja: インポート

en: Label
ja: ラベル

en: CSV File
ja: CSVファイル

en: Off
ja: オフ

en: Filter
ja: フィルター

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Delete Selected
ja: 選択したものを削除

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Tabs
ja: タブ

en: Target
ja: ターゲット

en: - All -
ja: - 全て -

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
