Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Parent
ku: باوان

en: Import
ku: هاوردن

en: Label
ku: پێناس

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
