Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Parent
mn: Эх

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
