Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
