Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Tag
nl: Label

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Import
nl: Importeren

en: CSV File
nl: CSV-bestand

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Delete Selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Target
nl: Doel

en: Accordion
nl: Accordeon

en: - All -
nl: - Alle -

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: No label
nl: Geen label
