Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Body
oc: Còs

en: Type
oc: Tipe

en: On
oc: Activat

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Import
oc: Importar

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Off
oc: Desactivat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Tabs
oc: Onglets

en: Target
oc: Cibla

en: - All -
oc: - Tot -
