Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан
