Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور

en: Parent
ps: پلرين

en: Import
ps: واردول

en: ID
ps: پېژند

en: Filter
ps: چاڼ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Target
ps: موخه

en: - All -
ps: - ټول -
