Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: On
ro: Pornit

en: Tag
ro: Marcaj

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Parent
ro: Părinte

en: Label
ro: Etichetă

en: Off
ro: Oprit

en: Filter
ro: Filtru

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Tabs
ro: Taburi

en: Target
ro: Țintă

en: - All -
ro: - Toate -
