Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
ru: Слайд-шоу

en: Body
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: On
ru: Вкл

en: Tag
ru: Тег

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Parent
ru: Родитель

en: Import
ru: Импортировать

en: Label
ru: Метка

en: CSV File
ru: CSV файл

en: Off
ru: Выкл

en: Filter
ru: Фильтр

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Delete Selected
ru: Удалить отмеченное

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Target
ru: Цель

en: Filter by type
ru: Фильтр по типу

en: Accordion
ru: Аккордеон

en: - All -
ru: - Все -

en: Vocabulary Name
ru: Имя словаря

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: No label
ru: Без метки
