Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Filter by type
se: Sirre šlájaid mielde
