Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Type
si: වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය
