Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Parent
sl: starš

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
