Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: On
ta: சரி

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
