Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Body
te: వివరము

en: Type
te: రకం

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Filter
te: వడపోయి

en: - All -
te: - అన్ని -
