Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Type
th: ประเภท

en: On
th: เปิด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Off
th: ปิด

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
