Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: - All -
ug: ھەممىسى
