Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Body
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: On
ur: آن

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر
