Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Type
af: Tipe

en: On
af: Op

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Parent
af: Voorganger

en: Import
af: Voer in

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: - All -
af: - Alle -
