Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Body
be: Тэкст

en: Type
be: Тып

en: On
be: На

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Content Type
be: Тып змесціва
