Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Type
bg: Тип

en: On
bg: Включи

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Parent
bg: Родител

en: Import
bg: Импортирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Off
bg: Изключи

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница
