Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
fr: Diaporama

en: On
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Import
fr: Importer

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: CSV File
fr: Fichier CSV

en: Off
fr: Désactivé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Delete Selected
fr: Supprimer la sélection

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Tabs
fr: Onglets

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Target
fr: Cible

en: Filter by type
fr: Filtrer par type

en: Accordion
fr: Accordéon

en: - All -
fr: - Tout -

en: Vocabulary Name
fr: Nom du vocabulaire
